עבודות איטום מקצועיות

רוצים עבודות איטום מקצועיות וללא פשרות?

מה המטרה של הבית שבו אנו גרים? או המבנה שבו אנו עובדים? או כל מבנה אחר שבו אנו שוהים? בראש ובראשונה – המבנה מגן עלינו מפני תנאי הסביבה החיצוניים. הוא יכול לחסום רוחות ולחות, הוא מונע חדירה מוגזמת של קור או חום, עוזר לקבל הגנה מפני קרני השמש החזקות וגם מפני הגשם. כל זה באמת נכון מאד – אבל בתנאי שהמבנה אכן אטום היטב. בעיות איטום הן חלק למעשה מהחיים שלנו, והדבר יכול להיות עם השלכות רציניות מאד על אורח החיים שלנו – ובראש ובראשונה כאשר מדובר על מבני מגורים, אך לא רק. יש לזכור כי ההשלכה המידית מורגשת כמובן בחורף – כאשר יש בעיות של רטיבות ונזילות דרך הסדקים השונים שיש בגג, במרפסת, ובקירות. עם זאת, כמובן שיכולות להיות בעיות נוספות – כולל גם חדירה מוגזמת של חום פנימה, חדירת לחות, ועוד. מומלץ בכל המקרים הללו כמובן, ליצור קשר עם חברת א.א אדיב – הצוות המקצועי שלנו שמתמחה בכל עבודות האיטום יגיע למבנה שלכם, ויבצע את העבודה בזריזות ובמהירות.

אוטמים גג

איך אנו מבצעים את עבודות האיטום?

  • בדיקה של המבנה – אנחנו לא מתחילים לבצע עבודות איטום, לפני שאנחנו מבצעים בדיקה מקיפה למבנה. אם ישנה בעיה של רטיבות -אנחנו גם דואגים לאתר אותה, בכדי שנדע היכן לסלק אותה והיכן לאטום אותה היטב. אנחנו בוחנים את המבנה מכל זווית, בהתאם לאזור שזקוק לאיטום מחדש – כולל החומר שממנו הוא עשוי (בטון, רעפים, שיש, מרצפות, ועוד), חומרי האיטום שבהם השתמשו בעבר (יריעות ביטומניות, זפת, חומרים פוליאוריטניים וכיו"ב), ורק לאחר מכן אומרים לכם בדיוק איך תתבצע העבודה, עם אילו חומרי, כמה זמן היא תימשך ומה יהיה המחיר שלה. אנחנו חברה אמינה במיוחד, ואנו כאמור מבצעים עבודה, רק לאחר שסקרנו היטב את הבעיה, וכך נספק לכם פתרון מדויק ומקיף.
  • כמה זמן העבודה נמשכת? – תלוי כמובן במורכבות העבודה. יש מקרים שבהם מדובר על איטום פשוט למדי ובסיסי, שאפשר לעשות עם חומרים משחתיים שונים (פוליאוריטניים, אקריליים או ביטומניים), ואז לא מדובר על יותר מיום אחד של עבודה. עם זאת, לעתים מדובר על עבודות שדורשות שני ימי עבודה או אף יותר מכך. כך למשל כאשר צריך להניח יריעות PVC על הגג שלכם לטובת איטום איכותי. גם כאשר יש להשתמש ביריעות ביטומניות, מדובר לרוב על שני ימי עבודה, וכך לעתים גם בכל מה שנוגע לעבודות של זיפות. גם עבודות של תיקון גגות רעפים ואיטומם מחדש – דורשות לעתים כמה ימי עבודה. אנו מציינים זאת בכוונה בכדי שתבינו שאיטום איכותי עלול לקחת זמן – אבל את התוצאה אתם תרגישו למשך שנים.
  • טיפול בכל סוגי הסדקים והשברים – לחברה שלנו יש ניסיון עשיר במיוחד בטיפול בסדקים ובשברים מכל סוג. בין אם מדובר על סדקים בצורות שונות בקירות חיצוניים, שברים שיש באיטום במחסנים, סדקים שיש בגגות בטון, או רעפים שנשברו לחלוטין – בכל אלו אנו מסוגלים לטפל, לשפץ, להחליף, ולמלא מחדש בחומרי איטום. הרצון שלנו הוא כמובן גם לשמור על המבנה שלכם מבחניה חיצונית, שיהיה עם מראה אחיד והנדר, ולא יראה מטולא.

רוצים לעבוד עם החברה המובילה?

אם הרצון שלכם הוא לקבל את האיטום הטוב ביותר עבור המבנה שלכם – חברת א.א אדיב תשמח לסייע לכם במהירות, בזריזות וביעילות, ולספק לכם את המענה המדויק. השאירו את פרטיכם בלשונית צור קשר באתר, או שתצרו אתנו קשר ישיר בטלפון 03-7324542.